Do města se připlížila tma a ze svých skrýší začínají vylézat strašidelní tvorové! Vyber si svou postavu, slizáka a pusť se do boje!

Objevte všechny strašidelné Creepy slizáky! Každý slizák má své specifické vlastnosti. Něketeří jsou superlepkaví, jiní se dokáží natáhnout přes celý stůl a další díky svému tvaru přesně zasáhnou svůj cíl.

Každého slizáka navíc naleznet v mnoha různých barvách.

Sesbírejte všech osm strašidelných posav!

MUMMY je pravá nefalšovaná mumie, která se probudila po dvou tisících letech a hledá své dávné kamarády. Ačkoli se to nezdá, jde o postavu s nejvyšší přesností ve hře.

VAMPY je jeden z posledních upírů, který ve dne spí, ale v noci se za měsíčního svitu potají přikrádá ke svým obětem a po lůčcích si dopřává jejich života. Karta Vampyho je ve všech vlastnostech vyvážená.

Zombík EDDIE se potuluje noční ulicí vrávoravým krokem a svým nepřítomným pohledem obhlíží okolí. Karta Eddieho je vyvážená.

FRANKIE se možná zdá jako starší brácha Eddieho, ale jeho původ je zcela odlišný. Frankie byl totiž vytvořen člověkem a oživen za strašlivé bouře. V posledních letech obchází ulice města ve svém obleku a dohlíží na netvory v okolí. Karta Frankieho má nejvyšší sílu ze všech postav.

MR. SCARRY vypadá poměrně neškodně. Jeho tělo je však pokryté velmi tvrdou kůží, kterou neprokousne ani ten nejostřejší zub. Navíc má podobně jako hadi velmi pružné čelisti a občas tak své nepřátele bez servítek spolkne. Mr. Scarry má nejvyšší obranu ze všech postav.

GHOST je prastarý duch a stejně jako ostatní duchové i on umí procházet zdmi a je prakticky nemožné ho zasáhnout hmotným předmětem. Navíc je Ghost poměrně rychlý. Vzhledem ke Ghostově nízké síle se při boji ostatních drží často pouze v pozici pozorovatele. Ghostova karta má vysokou obranu a rychlost.

PUMPKIN je ve skutečnosti živý plamínek světla, který si oblíbil vydlabané dýně a často v nich hledá své útočiště. Plamínek se pohybuje rychlostí světla a to z něj právoplatně dělá nejrychlejší postavu ve hře.

Kostlivec SKULLY strávil většinu svého života válčením. Nezná nic jiného, než taktiky z bitevního pole. Je to nejzkušenější bojovník. Byl pohřben na starém hřbitově a říká se, že nikdy nenajde klid, dokud nevyhraje všechny souboje.

Sticky Fight je zábavná karetní hra, při které se hráči pomocí svých lepkavých slizáků snaží obrat ostatní hráče o jejich karty.


ZÁKLADNÍ PRAVIDLA HRY STICKY FIGHT

  • Nastříhej karty vlastností se znaky z letáku, který najdeš v každém CREEPY vajíčku.
  • Zvol hrací plochu, slizouna se kterým budeš hrát a začínajícího hráče.
  • Z karet vlastností náhodně jednu vylosuj.
  • Vyber si svou kartu charakteru (Vampy, Mummy, Pumpkin atp.) a umísti ji na stůl lícem dolu. Jako první umísťuje začínající hráč a následně ostatní hráči po směru hodinových ručiček. Každá další umístěná karta se musí alespoň rohem dotýkat již položené karty.
  • Všichni hráči se rozestoupí kolem hrací plochy na vzdálenost paže od nejbližší karty.
  • Začínající hráč odstartuje souboj o karty výkřikem "CREEPY". Cílem je pomocí slizouna nasbírat co nejvíce karet charakterů z hrací plochy.
  • Vítězí hráč, který má na nasbíraných kartách charakterů v součtu nejvyšší hodnotu vylosované vlastnosti.

* Mimo jiné si s kartami Creepy Sticky Fight můžete zahrát i klasické kvarteto nebo "přebíjenou".